Regulamin sklepu Kosmetyki24 Pielegnacja i Leczenie Skóry

Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Kosmetyki24,

 

Adres Firmy:

50a Cambridge Street,

London

SW1V 4QQ

United Kingdom,

phone: +48 886600127,

 

 

 

 


Godziny obslugi klienta:

od Poniedzialku do Piatku w godzinach 9.00 - 20.00

z wyjatkiem Swiat i dni wolnych od pracy.

 

Towar wysylany jest z Polski za posrednictwem poczty polskiej, dociera do klienta w ciagu 2-3 dni roboczych, w zaleznosci od wybranej opcji wysylki.

 

Nasz sklep nie bierze odpowiedzialnosi za czas dostarczenia towaru przez Poczte Polska !

 

 

 

 

 

Najważniejsze punkty regulaminu:

 • Wszystkie podane w sklepie ceny zawierają podatek VAT
 • Zamówienia w sklepie można składać poprzez sklep internetowy lub e-mailem:kosmetyki.lecznicze24@gmail.com
 • Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych w formularzu danych oraz numeru telefonu umożliwiającego ewentualną weryfikację rzetelności złożonego zamówienia.
 • Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 • Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
  • przelewem - przedpłatą na rachunek bankowy Toyota Bank Polska S.A.
  • za pobraniem pocztowym (PACZKA+ przy odbiorze przesyłki - koszt wysyłki wg. podanego kosztu dostawy w naszym sklepie. 
   Ta opcja dostepna jest TYLKO dla osob, Ktore JUZ wczesniej dokonaly przynajmniej 3 zamowien w naszym sklepie.

   Uwaga!

   Zamówienia wpłacane w złotówkach prosimy wpłacac na konto złotówkowe PLN, 
   na konta walutowe w euro EUR lub w funtach GBP prosimy dokonywac przelewu w danej walucie EUR lub GBP, nie złotówki PLN.

   W przeciwnym wypadku bedziemy żadac dopłat, za podwójne przewalutowanie dokonywane przez Bank.


   Szczegółowe dane do przelewu, w przypadku wybrania tej opcji, otrzymasz w e-mailu, zaraz po dokonaniu zakupów w naszym sklepie.

   W przypadku płatności przelewem, towar wysyłany jest po wpłynięciu kwoty na rachunek bankowy (do 1-2 dni roboczych).

   Przy Płatności przy odbiorze (czyli PACZKA+), przesyłka wysyłana jest niezwłocznie po weryfikacji poprawności adresu (numeru domu i mieszkania lub nazwy firmy) podanych w zamówieniu. 
   Opcja dostepna jest TYLKO dla osob, Ktore JUZ wczesniej dokonaly przynajmniej 3 zamowien w naszym sklepie.


   Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin (w dni robocze) !

 • W terminie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru drogą wysyłkową, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny.
 • Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Pełna treść regulaminu:

 1. Postanowienia ogólne
 2. Realizacja zamówienia
 3. Gwarancja zwrotu towaru i bezpieczna przesyłka
 4. Ochrona danych osobowych
 5. Postanowienia końcowe

I. Postanowienia ogólne

 1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 2. Zamówienia można składać poprzez formularz dostępny w sklepie internetowym, jak również pocztą elektroniczną na adres email: kosmetyki.lecznicze24@gmail.com
 3. Możliwe jest także pisemne złożenie zamówienia poprzez pocztę tradycyjną - listem poleconym.
 4. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią z momentu złożenia zamówienia przez klienta.
 5. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową (strona www, wiadomość e-mail), momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu (telefonicznie lub e-mailem).
 6. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę sklepu do realizacji.

II. Realizacja zamówienia

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych danych, umożliwiających otrzymanie przez klienta zamówionego towaru oraz numeru telefonu pozwalającego na weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.
 2. Moment e-mailowego lub telefonicznego potwierdzenia złożenia zamówienia przez sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian w zamówieniu może być utrudnione, gdyż od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę zostaje ono skierowane do realizacji i towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. Niemniej, obsługa sklepu dołoży wszelkich starań, aby w każdym momencie, nawet po zawarciu umowy kupna - sprzedaży, umożliwić zamawiającemu zmianę danych do dostawy, a także (do momentu wysłania przesyłki) zmianę treści zamówienia.
 3. W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty - każdorazowo podając przyczynę takiego działania.
 4. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.
 6. Warunki sprzedaży detalicznej w przypadku wysyłki towaru za granicę są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z klientem.

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

 • przelewem na rachunek bankowy Toyota Bank Polska S.A.
 • za pobraniem pocztowym (PACZKA+) przy odbiorze przesyłki - koszt wysyłki wg. podanego kosztu dostawy w naszym sklepie.  Ta opcja dostepna jest TYLKO dla osob, Ktore JUZ wczesniej dokonaly przynajmniej 3 zamowien w naszym sklepie.


UWAGA !
Szczegółowe dane do przelewu, w przypadku wybrania tej opcji, otrzymasz w e-mailu, zaraz po dokonaniu zakupów w naszym sklepie.

W przypadku płatności przelewem, towar wysyłany jest dopiero po wpłynięciu kwoty na rachunek bankowy (od 1-2 dni roboczych).

 1. Przy Płatności przy odbiorze (czyli za pobraniem pocztowym jako PACZKA+, przesyłka wysyłana jest niezwłocznie po weryfikacji poprawności podanych w zamówieniu. Opcja dostepna jest TYLKO dla osob, ktore JUZ wczesniej dokonaly przynajmniej 3 zamowien w naszym sklepie (adres odbiorcy zostal poprawnie zweryfikowany a towar zostal doreczony na wskazany adres).

Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin (w dni robocze) !

 

III. Gwarancja zwrotu towaru oraz bezpieczna przesyłka

 1. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam przedmiot będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania. Koszty przesyłki nie są zwracane.
 2. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na koszt kupującego, pod wskazany przez nas adres, po uprzednim kontakcie mailowym z nami. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta lub przekazem pocztowym - w tym przypadku od należnej kwoty potrącane są koszty dotyczące opłaty przekazu pocztowego. Pieniądze zwracane są w ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. Jeżeli towar został wysłany na koszt sprzedawcy, od zwracanej wartości towaru zostaną potrącone poniesione przez sprzedawcę koszty przesyłki.
 3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, prosimy skontaktowac sie z nami na adres e-mail:kosmetyki.lecznicze24@gmail.com i po uprzednim kontakcie odesłać go na wskazany przez nas adres.
 4. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie, oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

IV. Ochrona danych osobowych

 1. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
 2. Jeśli klient składając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie biuletynu jego dane (adres e-mail oraz imię) będą wykorzystywane również w celu wysyłania biuletynu.
 3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

V. Postanowienia końcowe

 1. Adres prowadzenia działalności jest jednocześnie adresem korespondencyjnym sprzedawcy i brzmi on następująco:

MarQ-Ltd - Kosmetyki24 Pielegnacja i Leczenie Skóry,

Cambridge St,

London,

SW1V 4QQ

lub kontakt e-mail: kosmetyki.lecznicze24@gmail.com

 

 1. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką potwierdzenia zamówienia.
 2. O wszelkich zmianach w niniejszym regulaminie obowiązujących czasowo (np. przerwa urlopowa) klienci informowani są w najbardziej widocznym miejscu na stronie głównej - w powitaniu.
 3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 4. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez Sąd.

 

Dane kontaktowe
Kosmetyki24
Kosmetyki24 Pielegnacja i Leczenie Skóry
tel.: +48 88-66-00-127,
mail.: kosmetyki.lecznicze24@gmail.com
zadzwoń na Skype: WhatsApp (+48) 886600127 WhatsApp (+48) 886600127
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Pokaż wszystkie marki